Розробка веб та мобільних додатків

В Brights ми
не зупиняємось на досягнутому
ділимось досвідом та беремо на себе відповідальність
працюємо як віддалена частина вашої команди
розробляємо MVP за 1-3 місяці
завжди розуміємо ваш гумор ;)
про нас
Наші послуги

Наші послуги

Brights — агенція з розробки веб додатків. Ми допомагаємо проектам на будь-якому етапі циклу розробки програмного продукту: від перевірки гіпотези і створення MVP до масштабування, аналітики та оптимізації UX.

Спеціальна команда

Виділена команда - це бізнес-модель, яка діє на основі угоди між клієнтом і постачальником послуг, коли останній надає клієнтам спеціалістів з розробки програмного забезпечення на довгостроковій основі. Ми вибираємо фахівців відповідно до вимог клієнта за їх досвід і навички. Клієнт може вирішити або самому управляти командою, або призначити менеджера проекту зі сторони постачальника послуг для координації процесу комунікації.

Розробка веб сайтів

За останні 7 років наша компанія реалізувала більш ніж 320 проєктів у сфері веб розробки. Цей досвід дає підґрунтя для тонкого розуміння та оптимізації процесів розробки бізнес-проектів, починаючи з usercases та wareframes, закінчуючи всебічним тестуванням. Завдяки цьому, ми випускаємо на ринок завершений та стабільний продукт, незалежно від його складності та призначення.

Розробка мобільних додатків

Працюючи з стартапами, ми навчились створювати креативний та функціональний user experience для мобільних застосунків. Наша агенція завжди радо ділиться досвідом iOS та Android проектів з клієнтами та бізнес-партнерами, щоб разом створювати корисні Інтренет-застосунки, у відповідності до гайдлайнів App Store і Marketplace.

Розробка Ui/Ux

Ми використовуємо підхід до проектування, орієнтований на людину. Це означає турботу про кінцевого клієнта та прагнення поставляти продукти, якими люди дійсно користуються. Якщо це веб-рішення, воно буде адаптуватися під всі розміри екрану. Якщо це мобільний застосунок, він запропонує користувачам інтерфейс властивий саме їх платформі.

QA тестування

Наша мета - забезпечити впевненість у безвідмовній роботі вашої програми за взаємодії з мільйонами споживачів. Це не просто пошук багів і відправка звітів про помилки, а системний підхід до ручного та автоматизованого тестування, специфікації User-cases, Acceptance-критеріїв і процедур роботи з ними.

Машинне навчання

Машинне навчання - це напрямок штучного інтелекту, де машина навчається, щоб вчити і вдосконалювати свій попередній досвід, який, в свою чергу, розвивається на основі зібраних даних. Машинне навчання - це напрямок штучного інтелекту, де машина навчається, щоб вчити і вдосконалювати свій попередній досвід, який, в свою чергу, розвивається на основі зібраних даних.

Devops безпека

Наше технічне обслуговування включає виправлення помилок, збільшення можливостей і оптимізацію. Наша агенція підтримує і удосконалює застосунки, щоб не залежати від змін у програмному середовищі, відповідати новим користувацьким вимогам і забезпечувати високу надійність вашого бізнесу.

Зроблено в Україні

Останні роботи

Підхід нашої агенції до розробки веб додатків полягає у швидкому виведенні MVP (minimum viable product) на ринок, і потім його ітеративне вдосконалення на підставі аналізу досвіду користувачів і змін в стратегії розвитку продукту.

+

веб та мобільних застосунків для клієнтів
з США та Європи

Всі проекти

Агенція

Разом ми створюємо продукти і інтерфейси, які дозволяють бізнесу рости

про нас

Професіоналів в команді

+

Клієнти про нас

Brights is rated 4.9 / 5 average from 12 reviews on Clutch

Метью Кові

Signal Intent, Засновник США, Нью-Йорк

Дане рішення було дуже важливим для запуску нашого стартапу і подальшого його потенційного зростання. Brights швидко ставив уточнюючі питання і дотримувався строків. Особливо сподобалось їх вміння пропонувати альтернативні ідеї для оптимізації продукту на потрібному етапі розробки.

Віталій Кулько

Isobar Ukraine, Продакшн директор Україна

Високий технічний досвід компанії Brights, безпроблемна комунікація та вдало організований робочий процес посприяли успіху всього бізнес-проекту.

Тарас Жеребецький

Tradalaxy, Директор з управління проектами Канада

Платформа була запущена з випередженням графіка, що в підсумку призвело до прискорення продажів. Brights продемонстрували вражаючу відданість проекту, сформулювавши інноваційні рішення задач, спрямовані на оптимізацію роботи кінцевих користувачів. Ми високо оцінили їх доступність і прагнення до якості.

Тетяна Торба

Philip Morris, Старший аналітик з продажів Україна

Ми з командою Brights працюємо вже більш як 3 роки над веб розробкою та удосконаленням порталів для внутрішніх потреб нашої компанії, завжди чудово бачити прояв ініціативи з боку агенції Brights, їх готовність заглиблюватися в специфіку бізнесу, розуміти наші потреби, шукати та використовувати нестандартні підходи до розв'язання проблем клієнта, а також професіоналізм в області управління проєктами, проєктування і розробки веб сайтів та програмних продуктів для бізнесу.

Джордж Екер

Nova Mobility, CEO США, Каліфорнія

Хочеться відзначити вражаючий процес управління проектом, особливо в порівнянні з іншими розробниками. Команда Brights завжди дотримувалася термінів і повідомляла про можливі затримки завчасно. Несподівані зміни ніколи не загрожували зупинити важливий прогрес.

Вінсент Фавро

Monest, Співзасновник Франція

Я радий вважати Brights партнером по всім завданням, пов'язаних з реалізацією нашого застосунку. Їх навички охоплюють область розробки UX/UI, впровадження і тестування, завдяки чому могли своєчасно і ефективно проходити деякі критичні етапи. Їх витрати і графік повністю під контролем, завдяки самовідданій праці та комунікації. Основні питання обговорюються заздалегідь, а потім в процесі розробки. Їх агенція з розробки веб додатків дійсно економить час і кошти, а також використовує сучасні технології для створення відмінних продуктів! Ми повторимо нашу роботу з Brights в майбутньому для наступних етапів.

Анна Калініна

Havas Group, Діджитал менеджер Україна

Брайтс успішно реалізували для нас веб-сайт нового продукту. Професійне управління проектом дозволило завершити його в строк і в рамках бюджету. У Brights абсолютно конкурентоспроможні розцінки.

Володимир Смірнов

Spiilka design büro, Директор по дизайну Україна

Ми працюємо з компанією Brights з 2014 року. За минулий період ми реалізували велику кількість бізнес-проектів різної складності. Ми раді, що агенція із розробки веб додатків Brights може забезпечити необхідний нам рівень якості, і ми маємо в їх особі надійного партнера з веб розробки.

Макс Бреус

CPA Canada, Спеціаліст з систем управління Канада

Готова CRM проста у використанні і здатна виконувати складні завдання. Brights використовував регулярні скайп-коли, щоб ефективно спілкуватися та працювати для досягнення очікуваних результатів.

Приєднатися до нас

Вакансії

Щороку команда нашої digital агенції зростає на 30%. Якщо ти хочеш працювати на результат, не боїшся брати на себе ініціативу та прагнеш цікавих та не стандартних рішень - будемо раді з тобою познайомитись!

Обговоримо проект?

Дякуємо. Ми отримали ваш запит і спробуємо відповісти через декілька годин.

FAQ

 • Всі ваші команди працюють інхаус?

  Так, всі наші команди працюють інхаус. Ми зацікавлюємо і заохочуємо кожного співробітника, включаючи в кожну пропозицію роботи перелік переваг. Наші HR менеджери піклуються про внутрішні процеси компанії і стежать за тим, щоб всі поділяли цінності і бачення компанії.

 • Як я можу отримати цінову пропозицію мого проекту?

  Перший крок - надіслати імейл за адресою [email protected] або скористатися нашою формою на веб-сайті. За потреби додайте шаблон NDA і наступну інформацію: загальний опис проекту, вимоги, особливості, терміни і термін подачі пропозиції. За потреби, будь ласка, додайте документи, які допоможуть нам краще зрозуміти ваш запит (наприклад, бріф, макети, прототипи).

  Як тільки ми отримаємо вашого листа, наш менеджер зв'яжеться з вами і уточнить деталі. Якщо питань немає, ми готуємо пропозицію, яка включає детальні терміни і бюджет.

 • Як я можу контролювати проект?

  Ми піклуємося про життєвий цикл проекту і дотримуємося абсолютної прозорості на кожному етапі. Менеджер проекту надає доступ до інструментів управління та комунікації, де ви можете стежити за процесом розробки, комунікувати щодо завдань та отримувати зворотний зв'язок.

 • Хто може порекомендувати вашу агенцію?

  Ми закликаємо наших клієнтів ділитися з нами відгуками. Деякі з них ви можете переглянути в нашому профілі в Clutch, а також у Goodfirms, де ми отримали 5,0 з 5 на підставі відгуків двадцяти клієнтів з США, Канади, Європи та Близького Сходу.